درباره سی بی ران

شرکت سی بی ران در سال ۱۳۷۸ توسط موسسان شرکت بوتان و با پشتوانه شرکت کانادایی CB با بیش از هفتاد سال قدمت در توزیع صنعتی در آمریکای شمالی، تاسیس گردید. رسالت این شرکت جايگزيني تدريجي روش های سنتی توزیع و فروش کالا با سيستم مديريت تأمين فراگير (Supply Chain Management)  و توزیع صنعتی (Industrial Distribution) است. تمركز محوري آن تامين محصولات و خدمات مرتبط با انتقال قدرت و ابزارهاي خطوط توليد از طريق اخذ نمايندگي رسمي از بهترين هاي صنعت و يا روابط سازنده با ديگر توليد كنندگان خارجي است.
رویکرد اصلی این شرکت در تعاملات با مشتریان به حداکثر رساندن کمیت و کیفیت ارائه خدمات و محصولات است. در همین راستا با بازنگری و نوسازی روش های کاری و ساختار خود در سال ۱۳۹۸ و ایفای نقش به عنوان شریک تجاری و نماینده انحصاری فروش محصولات ابزارسرا به سازمان ها، صنایع و شرکت ها توانسته است میزان پاسخگویی به مشتریان خود را به طور چشم گیری افزایش دهد. آگاهی و درک نیازها و انتظارات صنایع، برخورداری از تیم متخصص و حرفه ای و پایبندی به تعهدات توسط سی بی ران در کنار بهره گیری از توان و اعتبار شرکت ابزارسرا به عنوان شرکت مادر با امکاناتی نظیر:

  • سبد محصولات متنوع با بیش از ۲۰ برند و گروه محصول با کیفیت.
  • خدمات پس از فروش گسترده و مطمئن.
  • لجستیک قوی در تامین، انبارداری و تحویل کالا.
  • زیرساخت و فرآیندهای پشتیبانی قوی.
  • سیستم اطلاعاتی پیشرفته.

قدرت منحصربه فردی به هردوشرکت داده است تا بتوانند با کمک هم پاسخگویی کامل تر و مناسب تری به نیازهای مشتریان و صنایع داشته باشند.

درباره سی بی ران Cbiran

ویژگی های شرکت بازرگانی سی بی ران

انعطاف پذیری

تنوع سبد محصولات و گستردگی صنایع  از یک طرف و ضرورت حفظ  پاسخگویی حرفه ای به نیازها و انتظارات گوناگون مشتریان از طرف دیگر سی بی ران را بر آن داشته است که یکی از مدرین ترین و به روزترین ساختارهای سازمانی را به کار ببندد. ساختار ماتریسی این شرکت در کنار حفظ چابکی و انعطاف پذیری، دارای نظم و انسجام کامل است. این ویژگی باعث شده است که از یک سو متمرکز بر محصولات و ویژگی های آن ها و از سوی دیگر متعهد بر پاسخگویی به نیازهای و انتظارات متفاوت صنعت باشد.

انعطاف پذیری در سی بی ران
انعطاف پذیری در سی بی ران

پایبندی به اصول

رقابت دنیای کنونی کسب و کار طاقت فرساست. چه بسا شرکت های بزرگی که اکنون اثری از آن ها نیست. راز ماندگاری در این وضعیت باورخط مشی، ظرفیت سازی، رهگیری روندهای صنعت و پایبندی به تعهدات است.

تصویر زیر به سادگی این موضوع را در سی بی ران نشان می دهد :

خطی مشی سی بی ران
شرکت بوتان
شرکت ابزار سرا

شرکای تجاری

شرکت سی بی ران در کنار شرکای تجاری خود با نام های شرکت ابزارسرا و شرکت کالا و خدمات مهندسی بوتان که همگی عضوی از یک هولدینگ خوشنام و قدیمی به نام گروه توسعه بوتان هستند در حال خدمت رسانی به جامعه صنعتی ایران است.

شرکت ابزارسرا

شرکت ابزارسرا به عنوان یکی از شرکتهای زیر مجموعه گروه بوتان و به واسطه اعتبار و شهرت نیک این مجموعه، در سال ۱۳۷۵ با هدف خدمت به جامعه صنعتی و تولیدی کشور فعالیت خود را با کسب نمایندگی ابزارهای برقی شرکت بوش BOSCH آغاز کرد. ابزارسرا از سال ۱۳۸۲ طیف وسیعی از محصولات ساختمانی، کارگاهی، کشاورزی، باغبانی، ایمنی را به حوزه پوشش خود اضافه نمود. این شرکت در حال حاضر نه تنها به عنوان بزرگترین و معتبرترین نمایندگی فروش و خدمات پس از فروش ابزارهای صنعتی بوش BOSCH آلمان محسوب می شود بلکه به دلیل کیفیت و اعتبار کسب شده و توان بالای خود توانسته است نمایندگی دیگر برندهای معتبر اروپایی و آسیایی را نیز بدست آورد. گسترش محصولات وخدمات ابزارسرا با ارائه تجهیزات و ابزارآلات ساختمانی، صنعتی، تولیدی، کارگاهی، کشاورزی، باغبانی، ایمنی و چسب و شیمیایی گام بزرگی در جهت توانمندسازی صنعت گران و جامعه تولیدی برداشته است. بهبود فرهنگ به کارگیری ابزارآلات با کیفیت ما را بر آن داشت تا نماینده برندهایی باشیم همچون؛تجهیزات شستشوی کارشر (Karcher)، ابزارهای باغبانی الئومک (Oleomac)، اتصالات ساختمانی فیشر (Fischer)، ابزارهای بوش (Bosch)،  جعبه ابزارهای مانو (Mano)،  ابزارهای دستی کنیپکس (Knipex)،  ابزارهای  دستی ورا (Wera)، تجهیزات جوشکاری هلوی (Helvi)، ابزارهای باغبانی برگر (Berger)، چسب های (TKK)، روان کننده (VVD40/WD40)، تجهیزات ایمنی پارکسون (ABZ/Parkson)، ژنراتورهای لانتاپ (Launtop)، چند راهی و محافظ برق های  رابط القا،  شلنگ های داراکار، گسترش کانال های توزیع و فروش‌ سادگی و دسترسی پذیری در ارائه محصولات و خدمات به مشتریان و مصرف کنندگان همواره از دغدغه های اصلی ابزارسرا بوده است. از این رو و با هدف نزدیک شدن به مصرف کننده نهایی و آگاهی از نیازهای وی، کانال های توزیع جدید خود را شامل فروش از طریق فروشگاه های زنجیره ای، فروش مستقیم، فروش خرده فروشی و در نهایت در سال ۱۳۹۳ فروش آن لاین را راه اندازی نمود. توزیع کالا از این طریق نه تنها آسان تر بلکه کم هزینه تر و مطمئن تر خواهد شد. در سال ۱۳۹۵ فروش مستقیم شرکت ابزارسرا با هدف نزدیک تر شدن به صنایع و درک بهتر انتظارات آن به شریک تجاری این شرکت یعنی شرکت سی بی ران واگذار گردید.

شرکت بوتان

بوتان در سال ۱۳۳۲ به همت محمود خلیلی و فرزندش محسن خلیلی (که دارنده‌ی عنوان پدر صنعت ایران‌ میباشد) باهدف توزیع گاز مایع  پایه گذاری شد. سپس در طی سال های ۱۳۳۵، ۱۳۳۸، ۱۳۴۳، ۱۳۴۵ به ترتیب اولین اجاق گاز، اولین بخاری گازی، اولین آبگرمکن گازی ایستاده و اولین سیلندر گاز مایع را تولید کرد. در سال ۱۳۳۸ اولین مرکز تماس مجهر به بیسیم برای ارائه خدمات به مشتریان در بوتان راه اندازی شد.در دهه ۱۳۷۰ شرکت بوتان توانست بعد از سال ها تلاش و به پشتوانه تجربه سال ها کار صنتی اقدام به تولید قطعات وارداتی آبگرمکن و همچنین صادرات قطعات آبگرمکن به کشور های اروپایی مانند: آلمان، انگلستان و ایتالیا کند همین طور دهه ۱۳۷۰ شرکت بوتان بعد از دستاوردهای دیگر در طراحی، ساخت و تولید انبوه دیگر محصولات گرمایشی موفق به دریافت انواع  گواهینامه های استاندارد بین المللی شد و اولین پکیج شوفاژ دیواری کشور را در سال ۱۳۷۲ تولید نمود. همچنین در طی این سال ها اقدام به تجهیز زیر ساخت ها و راه اندازی آزمایشگاه های مجهز کرد. با آغار دهه ۱۳۸۰ با توجه به حجم تولیدات و سفارشات،  کارخانه مدرن ساوه مورد بهره برداری قرار گرفت. سال ۱۳۸۷ برای شرکت بوتان آغاز صادرات آبگرمکن به اروپا بود در سال ۱۳۸۸ گروه صنعتی بوتان موفق به‌اخذ نشان های “صادر کننده‌ نمونه ملی”،”تندیس رعایت حقوق مصرف کنندگان”شد و همچنین به عنوان واحد نمونه‌کشوری در استاندار و کیفیت برتر انتخاب گردید.

جناب آقای خلیلی اسطوره صنعت ایران

آقای خلیلی اسطوره صنعت ایران

نمایندگی ها

سی بی ران همواره حساسیت ویژه ای برای تامین محصولات خود داشته است. این شرکت در طول مدت فعالیت، موفق به اخذ نمایندگی از برندهای معتبر جهانی شده است. تعدادی از آنها در زیر آمده است:

 • بیرینگ و متعلقات آن از شرکت اس کا اف – SKF سوند.
 • قطعات و سیستم های پنوماتیک از شرکت اس ام سی – SMC ژاپن.
 • ابزارهای خطوط تولید از شرکت بوش – BOSCH آلمان.
 • تجهیزات شست و شوی حرفه ای از شرکت کارشر – Karcher آلمان.
 • گیربکس های صنعتی از شرکت هنسن – Hansen بلژیک.
 • محصولات روانکار از شرکت کمتریکس – Kem-A-Trix کانادا.
گواهینامه نمایندگی رسمی فروش ابزار بوش

گواهینامه نمایندگی رسمی فروش ابزارهای برقی شرکت بوش Bosch

سی بی ران نمایندگی محصولات کارشر Karcher

گواهینامه نمایندگی رسمی فروش محصولات شرکت کارشر Karcher

سی بی ران نمایندگی فروش گیربکس صنعتی هنسن Hansen

گواهینامه نمایندگی رسمی فروش گیربکس های صنعتی شرکت هنسن Hansen

سی بی ران نمایندگی فروش بلبرینگ اس کا اف SKF

گواهینامه نمایندگی رسمی فروش محصولات شرکت اس کا اف SKF

سی بی ران نماینده فروش محصولات پنوماتیک اس ام سی SMC

گواهینامه نمایندگی رسمی فروش محصولات پنوماتیک شرکت اس ام سی SMC

سی بی ران نمایندگی محصولات روانکار شرکت کمتریکس Kem-A-Trix

گواهینامه نمایندگی رسمی فروش محصولات روانکار شرکت کمتریکس Kem-A-Trix

سی بی ران نماینده فروش محصولات زیمنس Siemens

گواهینامه نمایندگی رسمی فروش محصولات شرکت زیمنس SIEMENS

سی بی ران عضو اتاق بازرگانی و صنایع ایران بلژیک

عضویت در اتاق بازرگانی و صنایع ایران و بلژیک

سی بی ران تامین کننده برتر

سی بی ران تامین کننده برتر سال ۱۳۹۲

فهرست