درباره سی بی ران

شرکت سی‌بی‌ران در سال 1378 به عنوان یک شرکت بازرگانی صنعتی توسط شرکت کانادایی CB (با بیش از 70 سال سابقه توزیع محصولات صنعتی و ارائه خدمات مرتبط در آمریکای شمالی) و با پشتوانه شرکت بوتان در ایران تاسیس گردیده است. سیاست های کلی و خط مشی سی‌بی‌ران بر اساس تجارب و سیاست های شرکت موسس (CB) طرح ریزی شده است. این شرکت در ایران به عنوان یکی از زیر مجموعه های گروه صنعتی بوتان و شرکت همگروه ابزارسرا مشغول به فعالیت می باشد.

شرکای استراتژیک بسیار قوی، چهارچوب کاری و ارتباطی حرفه ای، اخذ نمایندگی از برندهای معتبر تجهیزات صنعتی، روابط محکم با تولید کنندگان برتر تجهیزات صنعتی در سراسر دنیا، سبد محصولات گسترده جهت پاسخگویی به نیازهای متنوع صنایع کشور، ارتباطات دیرینه با صنایع مختلف در کنار نیروی انسانی کارآزموده و متعهد رمز ماندگاری و موفقیت این شرکت طی سال ها بوده است.

فعالیت های بنیادی این شرکت عبارتند از:

cbiran

چارچوب کاری و ارتباطی سی بی ران

ساختار سازمانی پیشرفته و چند وجهی

تنوع سبد محصولات و گستردگی صنایع  از یک طرف و ضرورت پاسخگویی حرفه ای به نیازها و انتظارات گوناگون مشتریان از طرف دیگر سی بی ران را بر آن داشته است که یکی از پیشرفته ترین و به روزترین ساختارهای سازمانی را به کار ببندد.

cbiran
cbiran infographic

اصول برنامه ریزی و سیاست گذاری 

ماندگاری و پیشرفت کسب و کارها در شرایطی که محیط پیرامون به سرعت در حال تغییر است کاری بسیار دشوار و شاید ناممکن باشد. شرکت سی بی ران طی دو دهه حضور موثر در صنایع مختلف کشور توانسته است در یک چرخه ارتباطی کامل موفقیت خود و رضایت مشتریان را تضمین نماید.

تصویر زیر به سادگی این موضوع را در سی بی ران نشان می دهد:

ستون و اساس کاری سی بی ران

ارزش ها و باورها

ارزش ها باید و نبایدها را می سازند و فراتر و والاتر از هر چیز دیگری است. این ها تعیین می کنند که در موقعیت های مختلف چگونه تصمیم گیری شود. شرکت سی بی ران شش ارزش را به شرح زیر اساس چارچوب رفتاری خود قرار داده است:

  • احترام، اعتماد متقابل و قدردانی از یکدیگر
  • بهبود مستمر
  • تعهد و مسئولیت پذیری
  • حقیقت جوئی و پذیرش حقایق
  • کارگروهی و نتیجه گرایی
  • مشتری گرایی و رابطه برد-برد

ماموریت

تامین قطعات، محصولات و خدمات مناسب، مستمر و مطمئن برای تولید کنندگان و صنعتگران کشور

چشم انداز

تامین کننده برتر در “سطح استانداردهای جهانی” و یکی از سه شرکت برگزیده در ایران در زمینه تامین تجهیزات صنعتی و ساختمانی و ارائه خدمات فنی مرتبط تا سال 1405

خط مشی سیستم مدیریت کیفیت

شرکت سی بی ران به عنوان تامین کننده قطعات، ابزار، تجهیزات ، ماشین آلات و خدمات مورد نیاز صنعت و تولید کشور با تکیه بر سرمایه های انسانی و بهره گیری از دانش روز به منظور برآورده ساختن نیازها و انتظارات مشتریان و سایر ذینفعان، سیستم مدیریت کیفیت را طبق استاندارد  ایزو 2015-9001 چارچوبی برای اقدامات خود قرار داده است و بر پایه همین رویکرد اصول زیر را بنیان هدف گذاری، برنامه ریزی و فعالیت های خود نهاده است:

  • تامین به موقع و موثر کالا و خدمات مورد نیاز مشتریان در جهت حفظ کسب و کار موجود
  • گسترش تامین کنندگان و طیف مشتریان در جهت توسعه سبد محصولات و افزایش سهم بازار
  • توسعه کسب و کار و رشد سود آوری از طریق بهبود مستمر روش ها و فرآیندهای کاری، ظرفیت سازی و بهره گیری از فرصت های در دسترس
  • بالا بردن و نهادینه نمودن دانش فنی و تخصصی در سطح سازمان در جهت ارزش آفرینی برای مشتریان و حفظ برتری های رقابتی در بلند مدت

ماندگاری و شکوفایی سی بی ران در گرو رعایت اصول فوق در تمامی فرآیندها و تعاملات و مدیریت ریسک ها و فرصت های مرتبط با آن است.

CBIRAN ISO 9001-2015

شرکای استراتژیک

ABZARSARA

شرکت ابزارسرا

شرکت ابزارسرا یکی از شرکت های زیرمجموعه گروه صنعتی بوتان است که 25 سال سابقه درخشان، به عنوان نماینده رسمی ابزارهای برقی بوش آلمان را در کارنامه دارد. 25 سال تلاش و تجربه، ابزارسرا را به عنوان بزرگترین و معتبرترین نمایندگی فروش و خدمات پس از فروش ابزارهای صنعتی بوش (BOSCH) ، کارچر، اولئومک، وِرا، لان‌تاپ و دیگر برندهای معتبر آسیایی بدل کرد.

از همان ابتدا تاکنون، هدف “شرکت ابزارسرا” ایجاد رونق و حمایت از کالای ایرانی بوده و هست. گواه این ادعا عرضه تجهیزات ایمنی، الکتریکی، شیمیایی و باغبانی با نام تجاری ABZ است.

شرکت بوتان

بوتان در سال ۱۳۳۲ به همت آقای محمود خلیلی و فرزندش محسن خلیلی (که دارنده‌ی عنوان پدر صنعت ایران‌ می باشد) باهدف توزیع گاز مایع، پایه گذاری شد. سپس  در طی سال های ۱۳۳۵، ۱۳۳۸، ۱۳۴۳، ۱۳۴۵ به ترتیب اولین اجاق گاز، اولین بخاری گازی، اولین آبگرمکن گازی ایستاده و اولین سیلندر گاز مایع را تولید کرد.

بوتان در یک نگاه

۱۳۳۲- تأسیس شرکت بوتان

۱۳۳۸ – ایجاد اولین مرکز تماس مشتریان مجهز به بی‌سیم در کشور

۱۳۶۷ – تولید اولین آبگرمکن دیواری گازی در ایران

۱۳۷۲ – تولید اولین پکیج شوفاژ دیواری در ایران

۱۳۷۴ – ارتقای آزمایشگاه شرکت به آزمایشگاه آکردیته

۱۳۷۵ الی ۱۳۷۸ – دریافت گواهینامه‌های بین‌المللی ایزو۹۰۰۲، ایزو ۱۴۰۰۱، CE و ایزو ۹۰۰۱ شد.

۱۳۸۷ – تولید رادیاتورهای آلومینیومی

۱۳۸۷ – آغاز صادرات آبگرمکن به اروپا

جناب آقای خلیلی اسطوره صنعت ایران

BUTANE
BUTANE

گروه صنعتی بوتان در سال ۱۳۸۸ موفق به ‌اخذ نشان های صادر کننده‌ نمونه ملی ، تندیس رعایت حقوق مصرف کنندگان شد و همچنین به عنوان واحد نمونه‌کشوری در استاندار و کیفیت برتر انتخاب گردید.

نمایندگی های رسمی از برندهای معتبر تجهیزات صنعتی

شرکت سی بی ران به منظور رفع نگرانی های صنعتگران و تولیدکنندگان کشور، با اخذ نمایندگی رسمی از برندهای معتبر تجهیزات صنعتی کالاهای خود را با حساسیت بالا از بهترین های جهان صنعت تامین و ارائه می کند. تعدادی از مجوزهای نمایندگی به شرح زیر آورده شده اند:

skf distributors

بیرینگ و متعلقات آن از شرکت اس کا اف - SKF سوئد

mtk

بیرینگ و متعلقات آن از شرکت ام تی کی -MTK بلژیک

fischer

اتصالات ساختمانی از شرکت فیشر-FISCHER آلمان

Bosch

ابزارآلات خطوط تولید از شرکت بوش -BOSCH آلمان

WINGS

محصولات ساب و برش از شرکت وینگز-عقاب WINGS ترکیه

SIGMA

تجهیزات ایمنی فردی (دستکش های سیگما)-SIGMA ایران

ABZ

سیلیکون، درزگیر و چسب ای بی زد- ABZ ایران

smc

قطعات و سیستم های پنوماتیک از شرکت اس ام سی- SMC ژاپن

KARCHER

تجهیزات شست و شوی حرفه ای از شرکت کارشر- Karcher آلمان