1. خانه
  2. chevron_right
  3. معرفی فروش سازمانی B2B

معرفی فروش سازمانی B2B

فروش سازمانی در شرکت سی بی ران

دنیای امروز دنیای تحولات سریع و شگرف در تمام ابعاد است و نظام توزیع کالا بخش مهمی از سیستم اقتصادی کشور تلقی می گردد. حال و هوای امروزه تجارت نشان از جهانی شدن آن و حضور و رقابت تنگاتنگ ظرفیت های مختلف آن با یکدیگر را دارد و در اقتصادی که تعدد واسطه ها بین تولید کنندگان و مصرف کنندگان زیاد باشد جریانات درآمدی ناشی از افزایش قیمت ها به سمت واسطه ها سوق یافته و جذب فعالیت های غیر مولد می شود که شاید مهم‌ترین دلیل این موضوع حجم بالای مبادلات بین سازمان ها ( تجارت ها ) می باشد. این مهم، هم به علت برخورداری از حداکثر کارایی و هم به علت انجام کار با هزینه ای رقابتی امروزه در صنعت از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است.

شرکت سی بی ران برای ارائه خدمات تخصصی و فراهم کردن شرایط مورد نظر صنایع و سازمان ­های صنعتی بزرگ جهت تامین قطعات، دستگاه ها و ابزارالات صنعتی، توسط مالکان گروه شرکت های بوتان و برای دستیابی به این مهم تاسیس گردید.

organizational sales in cbiran

شرکت سی بی ران با بیش از بیست سال سابقه درخشان همکاری با صنایع گوناگون کشور همواره جلب رضایت مشتریان را با سعی در تامین کالاهای مورد نیاز با بهترین کیفیت و در کمترین زمان ممکن در دستور کار خود و به عنوان هدفی مهم در خط مشی سازمان قرار داده. شرکت سی بی ران حتی در شرایط سخت تحریمی نیز همواره به عنوان یک اصل به تعهدات ناشی از این موضوع پایبند بوده. لذا بدین منظور شعار زیر به عنوان یک اصل در ارتباط با مشتریان همواره مد نظر قرار دارد :

(( تحویل کالا به مشتریان پایان یک معامله نیست، بلکه آغاز یک تعهد است ))

طیف گسترده و متنوع مشتریان شرکت سی بی ران در سال های فعالیت و رضایت مشتریان بزرگ و مطرح این شرکت گواهی بر این ادعاست.

organizational sales in cbiran