1. خانه
  2. chevron_right
  3. فروش B2B سازمانی

فروش B2B سازمانی

بخش فروش سازمانی B2B سی بی ران

لازمه ارتباط با مشتریان سازمانی براورد صحیح از تقاضا و درک صحیح از شرایط معاملاتی این گروه از مشتریان می باشد. شرکت سی بی ران با بیش از بیست سال سابقه درخشان تامین انواع کالاهای صنعتی برای مشتریان صنعتی و سازمانی جهت پاسخگویی بهتر و تخصصی به این نیاز ها از سال 1388 اقدام به ایجاد بخشی تخصصی  ( فروش سازمانی B2B ) در سازمان، صرفاً برای پاسخگویی به نیاز های این گروه از مشتریان نمود. در این بخش، از ارائه مشاور های تخصصی تلفنی یا حضوری تا ارائه خدمات پس از فروش بعد از تحویل کالا به مشتریان گرامی، کاملا رسمی و معاملات بر اساس قوانین سازمانی صورت می پذیرد. این امر منجر به افزایش اطمینان سازمان ها از شرایط تامین کالای مورد نیاز و رهایی آن ها از مشکلات ارتباط با بازار سنتی می گردد.

شرکت سی بی ران جهت جلب رضایت صد در صدی مشتریان گرامی این حوزه و همچنین با هدف خدمت به مشتریان با ارتقاء دانش فنی آن ها، بیش از 10 سال سابقه برگزاری سمینار های آموزشی را در بخش های متفاوت نیاز بازار منجمله کالای بیرینگ اس کا اف SKF و ابزارالات خطوط تولید دارد.

CBIRAN B2B

زنجیره تامین بازرگانی بین المللی سی بی ران

ارائه مشاوره های تخصصی با موضوعات زیر توسط همکاران بخش فروش سازمانی B2B شرکت سی بی ران صورت می پذیرد :

1- مشاوره های فنی جهت عیب یابی و شناسایی کالاهای اصلی و تقلبی

2- مشاوره های بازرگانی جهت انتخاب بهترین روش تامین کالا با کمترین هزینه

3- مشاوره های تامین کالا از منابع معنبر جهانی  (SOURCING) و واردات آن از سراسر جهان به کشور

لازم به ذکر است تمامی همکاران این بخش دارای تحصیلات مرتبط فنی یا بازرگانی با تخصص ها و تجربیان ویژه می باشند که جهت ارائه بهترین خدمات ممکن به مشتریان صنعتی و سازمانی برگزیده شده اند.

CBIRAN