همکاری با ما

  1. خانه
  2. chevron_right
  3. همکاری با ما

 

زاویه دید متفاوت

دنیای ما، دنیایی متفاوتی است. زندگی کردن در این دنیا جذاب است، چون متفاوت بودن به این معناست که همه چیز را ازیک زاویه دیگر ببینیم، ما در سی بی ران به عنوان يک شرکت پيشرو در ارائه تجهيزات صنعتي در ايران همواره به داشتن همکاراني شايسته، نتيجه گرا و يادگيرنده در يک محيط صميمي، حرفه اي، و مطابق با دانش روز دنيا افتخار مي کنيم. صرف نظر از جايگاه شغلي و تخصصي که داريم در يک نقطه به هم پيوند مي خوريم و آن باور قلبي و درک مشترکي است که از ارزش ها و فرهنگ سازماني مان داريم‌ ، در سايه اين ارزش هاست که زندگي کاري مان را پربار، پويا و پر جنب و جوش ساخته ايم تا در سايه آن بتوانيم ماندگاري، پيشرفت و توانمندي را به خود و سازمان مان هديه کنيم.

اولين و اساسي ترين خواسته ما چه از همکاران قديمي و چه از افرادي که تازه به جمع ما ملحق شده اند توجه و رعايت اين ارزشهاست چرا که باور داريم بدون آن ها هويتي نخواهيم داشت.
ماموريت ما فلسفه وجودي ماست و بيانگر آن است که چرا گرد هم آمده ايم و قرار است چه خدمتي ارائه دهيم.
در نهايت چشم انداز ما نشان دهنده آن چيزي است که مي خواهيم باشيم و قصد داريم به آن برسيم.

 

 

Job1

ما هر روز، دنیایی از دنیاهای جدید خلق میکنیم تا بتوانیم درراستای  تامین قطعات، محصولات و خدمات مناسب، مستمر و مطمئن برای تولید کنندگان و صنعتگران کشور پیشروی کنیم.

سلامتی همه جانبه در سی بی ران

سی بی ران فقط محلي براي انجام کار و کسب در آمد نيست بلکه فضايي براي زندگي حرفه اي است. از اين رو سلامت جسمي و رواني همکاران هميشه يکي از دغدغه هاي سازمان ماست. آسايش و راحتي خيال همکاران سرآغاز توجه به اين موضوع است. بهره گيري از بيمه ي مکمل درماني، بيمه عمر و حادثه و بيمه ي مسئوليت مدني کارفرما با همين هدف انجام مي شود تا بتوان تاحدي سلامت جسم و آسودگي خيال همکاران و خانواده هايشان فراهم شود. اما اين تنها گوشه اي از ماجراست آرامش رواني در محيط کار ويژگي است که به طور خاص درسی بی ران به آن توجه مي شود. حاشيه ها و شايعه ها هيچ جايگاهي نمي توانند داشته باشد.

برنامه هاي تفريحي

برخورداري از برنامه هاي تفريحي و گروهي از ديگر امکاناتي است که فراهم شده است، آسايش خانواده همکاران هم از چشم دور نمانده است بدين منظور اقامت در هتل نارجستان فراهم شده است تا بتوانند در يک فرصت يک هفته اي از فضاي شهر بزرگ و صنعتي تهران دور شده و به سياحت و تفريح در ساحل زيباي درياي خزر بپردازند.

ماجراي ده ساله ها

ما پس از ده ساله شدن شناسنامه ي کاري همکاران مان در به دور هم جمع مي شويم و از تلاش، پشتکار، عملکرد و حضور ايشان  قدرداني مي کنيم. در اين مراسم در يک فضاي غير رسمي توام با محبت و دوستي، روزهاي پر رنگ و پر خاطره ي تقويم زندگي شغلي شان را مرور مي کنيم و شادي آن ها را شادي خود مي پنداريم. هر تلاشی در سازمان ما دیده میشود وقابل تقدیر میباشد .

total
فهرست