1. خانه
  2. chevron_right
  3. همکاری با ما

همکاری با ما

زاویه دید متفاوت

دنیای ما، دنیای تفاوت ها است. زندگی کردن در این دنیا جذاب است، چون متفاوت بودن به این معناست که همه چیز را ازیک زاویه دیگر ببینیم، ما در سی بی ران به عنوان یک شرکت پیشرو در ارائه تجهیزات صنعتی در ایران همواره به داشتن همکارانی شایسته، نتیجه گرا و یادگیرنده در یک محیط صمیمی، حرفه ای، و مطابق با دانش روز دنیا افتخار می کنیم. صرف نظر از جایگاه شغلی و تخصصی که داریم در یک نقطه به هم پیوند می خوریم و آن باور قلبی و درک مشترکی است که از ارزش ها و فرهنگ سازمانی مان داریم‌ ، در سایه این ارزش هاست که زندگی کاری مان را پربار، پویا و پر جنب و جوش ساخته ایم تا در سایه آن بتوانیم ماندگاری، پیشرفت و توانمندی را به خود و سازمان مان هدیه کنیم.

اولین و اساسی ترین خواسته ما چه از همکاران قدیمی و چه از افرادی که تازه به جمع ما ملحق شده اند توجه و رعایت این ارزشهاست چرا که باور داریم بدون آن ها هویتی نخواهیم داشت.
ماموریت ما فلسفه وجودی ماست و بیانگر آن است که چرا گرد هم آمده ایم و قرار است چه خدمتی ارائه دهیم.
در نهایت چشم انداز ما نشان دهنده آن چیزی است که می خواهیم باشیم و قصد داریم به آن برسیم.

Job1

ما هر روز، دنیایی از دنیاهای جدید خلق میکنیم تا بتوانیم درراستای  تامین قطعات، محصولات و خدمات مناسب، مستمر و مطمئن برای تولید کنندگان و صنعتگران کشور پیشروی کنیم.

 

سلامتی همه جانبه در سی بی ران

سی بی ران فقط محلی برای انجام کار و کسب در آمد نیست بلکه فضایی برای زندگی حرفه ای است. از این رو سلامت جسمی و روانی همکاران همیشه یکی از دغدغه های سازمان ماست. آسایش و راحتی خیال همکاران سرآغاز توجه به این موضوع است. بهره گیری از بیمه ی مکمل درمانی، بیمه عمر و حادثه و بیمه ی مسئولیت مدنی کارفرما با همین هدف انجام می شود تا بتوان تاحدی سلامت جسم و آسودگی خیال همکاران و خانواده هایشان فراهم شود. اما این تنها گوشه ای از ماجراست آرامش روانی در محیط کار ویژگی است که به طور خاص در سی بی ران به آن توجه می شود. حاشیه ها و شایعه ها هیچ جایگاهی نمی توانند داشته باشد.

برنامه های تفریحی

برخورداری از برنامه های تفریحی و گروهی از دیگر امکاناتی است که فراهم شده است، آسایش خانواده همکاران هم از چشم دور نمانده است بدین منظور اقامت در هتل نارجستان فراهم شده است تا بتوانند در یک فرصت یک هفته ای از فضای شهر بزرگ و صنعتی تهران دور شده و به سیاحت و تفریح در ساحل زیبای دریای خزر بپردازند.

ماجرای ده ساله ها

ما پس از ده ساله شدن شناسنامه ی کاری همکاران مان به دور هم جمع می شویم و از تلاش، پشتکار، عملکرد و حضور ایشان  قدردانی می کنیم. در این مراسم در یک فضای غیر رسمی توام با محبت و دوستی، روزهای پر رنگ و پر خاطره ی تقویم زندگی شغلی شان را مرور می کنیم و شادی آن ها را شادی خود می پنداریم. هر تلاشی در سازمان ما دیده میشود و قابل تقدیر است.

total
فهرست