خدمات ما

پشتیبانی از صنعت و مشتری

شرکت بازرگانی سی بی ران از بزرگترین تامین کننده گان اقلام خاص صنعتی در ایران میباشد. این اقلام طیف وسیعی از محصولات صنعتی، کشاورزی، کارگاهی، ایمنی و ساختمانی را شامل میشود.

از عمده خدمات شرکت بازرگانی سی بی ران میتوان به موارد ذیل اشاره کرد :

  • تامین کننده بیرینگ و بلبرینگ وکلیه متعلقات آن بعنوان نماینده رسمی شرکت اس کا اف SKF سوئد.
  • تامین کننده قطعات و سیستم های پنوماتیک به عنوان نماینده رسمی شرکت اس ام سی SMC ژاپن.
  • تامین کننده ابزارهای خطوط تولید به عنوان نماینده رسمی شرکت بوش BOSCH آلمان.
  • تامین کننده تجهیزات شست و شوی حرفه ای بعنوان نماینده رسمی شرکت کارشر KARCHER آلمان.
  • تامین کننده گیربکس های صنعتی بعنوان نماینده رسمی شرکت هنسن HANSEN بلژیک.
  • تامین کننده محصولات روانکار بعنوان نماینده رسمی شرکت کمتریکس KEM-A-TRIX کانادا.
  • تامین کننده انواع اتصالات ساختمانی به عنوان نماینده رسمی شرکت فیشر FISCHER آلمان.
  • تولید کننده محصولات ایمنی، چسب وسلیکون تحت عنوان برند ای بی زد ABZ.
تامین کننده قطعات از برندهای معتبر جهان
wallet_giftcard

تامین اقلام خاص

با توجه به گستردگی فعالیتهای برون مرزی و قدمت بنیان گذاران شرکت سی بی ران و ارتباطات وسیع بین المللی آن، این امکان وجود دارد تا برخی اقلام صنعتی خاص نظیر انواع گیربکسها، زنجیرها، تسمه ها و … که مصرف کمی در سطح صنایع کشور دارند،یا در ایران نمایندگی معتبر ندارند، یا خیلی قدیمی بوده و واردات آنها به سختی انجام می شود را از طریق مشاوره و عقد قرارداد تامین نماید.

خدمات پس از فروش و تعمیرات

با توجه به اینکه شرکت بازرگانی بین المللی ابزارسرا (نماینده رسمی بوش آلمان در ایران) از سهامداران عمده و اصلی شرکت سی بی ران است کلیه خدمات پس از فروش شامل گارانتی و غیرگارانتی و نیز تعمیرات و تعویض قطعات یدکی محصولات بوش آلمان توسط شرکت ابزارسرا در محل مشتری یا در محل کارگاه تعمیرات این شرکت صورت می پذیرد.

مشاوره خرید و انتخاب محصول

شاید بر این باور باشید که کالای مورد نظر خود را می شناسید. اما لازم می دانیم که به این مطلب اشاره ای داشته باشیم که با توجه به پیشرفت سریع فن آوریها، ارائه محصولات روزآمد در کلاس جهانی، تنوع و پیچیدگی های فراوان انتخاب اینگونه اقلام صنعتی، حضور برندها و محصولات متعدد، تبلیغات بسیار زیاد، عدم پاسخگویی مناسب به سوالات تخصصی و دهها دلیل دیگر ما را بر آن داشت تا با تشکیل بخش مشاوره خرید و انتخاب محصول در کنار مشتریان محترم باشیم.

برگزاری سمینار و آموزش

ارتقای سطح علمی، فنی و تخصصی کلیه ذی نفعان و شرکای ما و به روز نگهداشتن دانش کاربردی آنان یکی از دغدغه های اصلی و همیشگی شرکت سی بی ران می باشد. به همین منظور همواره نسبت به برگزاری اقسام سمینارهای فنی و کارگاههای آموزشی تخصصی برای آشنایی هرچه بیشتر مشتریان خود با محصولات، خدمات و تجهیزات ارائه شده و پاسخ به سوالات مطروحه آنان با همکاری کارشناسان و متخصصین شرکتهای مرجع اقدام نموده است.

local_play

تایید اصالت کالا

به هدف رفع نگرانی ها و پرهیز از خسارتهای سنگین و بعضا” جبران ناپذیر به کار بردن اجناس تقلبی و غیر استاندارد شرکت سی بی ران نسبت به راه اندازی  بخش اصالت کالا خصوصا” اقلام صنعتی SKF، SMC با بهره گیری از کارشناسان مجرب ایرانی و خارجی حاضر از طرف شرکت مرجع نموده است.

بازدیدهای دوره ای

با توجه به اینکه برخی اقلام نظیر گیربکسها، کوپلینگها، الکتروموتورها و … نیازمند سرویس و نگهداری در فواصل زمانی مشخص و بر اساس یک برنامه جامع هستند، شرکت سی بی ران آمادگی دارد تا پیرامون بازدیدهای دوره ای و بررسی کارشناسی وضعیت این ابزارآلات و دستگاهها، خدمات لازم را ارائه نماید ، این بازدیدها شامل کالاهای از قبل خریداری شده و موجود در انبار مشتریان محترم نیز خواهد بود.

گارانتی

اغلب قریب به اتفاق محصولات و ابزار ارائه شده توسط شرکت سی بی ران دارای گارانتی با مدت معین و شرایط مشخص هستند که تنها در صورت خرید مستقیم یا از طریق عقد قرارداد، شامل کالا شده و این شرکت خود را متعهد به انجام آن می داند.

سمینار آموزشی با شرکت دایتی

برگزاری سمینار و آموزش

شرکت سی بی ران همواره این آمادگی را دارد تا دوره های آموزشی مناسب را برای صنایع مختلف و بر اساس نیازمندیهای اطلاعاتی متقاضیان، طراحی و به مرحله اجرا بگذارد.

تیم سی بی ران

 تیم ما

تخصص ما تامین اقلام صنعتی اصلی از تولید کنندگان معتبر جهانی و ارائه خدمات مشاوره ای فنی به صنایع متنوع کشور می باشد.

تضمین اصالت کالا

تایید اصالت کالا

این قسمت بنا بر درخواست متقاضیان، امکان بررسی، تشخیص و تایید اصالت کالاهای ارائه شده فراهم شده است. که شامل اقلام خریداری شده و موجود در انبار مشتریان محترم نیز باشد.

فهرست